Po latach eksploatacji przyszedł czas, aby pożegnać się z ukochanym samochodem? Twoje auto nie nadaje się do bezpiecznej jazdy ani chwili dłużej? Wybierz profesjonalny auto szrot i nie martw się o skomplikowane formalności, długie procedury i nieopłacalność. Szrot to popularna nazwa, której używa się, aby określić Stację Demontażu Pojazdów. Odbywa się w niej ponowne przetworzenie lub kasacja aut, które są stare, zniszczone lub z innych powodów niezdolne do jazdy. Można tam również kupić używane części, które nadają się do ponownego użytku. Szroty sprzedają wyłącznie zdatne i bezpieczne komponenty, które odzyskują z samochodów.

Profesjonalny auto szrot w Łodzi

Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem, która oferuje profesjonalny szrot i skup aut w Łodzi. Prowadzimy legalny i certyfikowany szrot, w którym można sprzedać swój samochód, a także zaopatrzyć się w potrzebne części. Przyjmujemy auta niezależnie od ich marki, modelu i stanu. Aby zostawić u nas swój samochód, właściciel powinien dostarczyć dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz tablice rejestracyjne. W zamian otrzyma on zaświadczenie o kasacji, które jest potrzebne, aby wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Dlaczego warto wybrać auto szrot Łódź - zalety i dopasowana oferta

Warto zaznaczyć, że ODKUPIEAUTO.PL to nie złomowisko. Nasza firma to certyfikowany skup aut w Łodzi, w którym prowadzimy kasacje aut oraz sprzedaż zdatnych części. Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

  • Kompleksowa oferta
  • Nasza oferta obejmuje wszystkie potrzebne kwestie - zaczynając od wyceny, poprzez sporządzenie umowy, a kończąc na odbiorze i transporcie auta od klienta

  • Doświadczenie i profesjonalizm
  • Działamy na rynku od dwudziestu lat. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę i kompetencje, które pozwalają nam na usprawnienie procesu przyjęcia auta na szrot i zagwarantowanie klientom atrakcyjnej stawki .

  • Certyfikowana działalność
  • W ODKUPIEAUTO.PL działamy legalnie i w zgodzie ze wszelkimi obowiązującymi zasadami. Jesteśmy zarejestrowaną Stacją Demontażu Pojazdów i mamy wszystkie potrzebne do tego certyfikaty.

  • Elastyczność i mobilność
  • Łódź, Warszawa lub Częstochowa? Odległość nie ma dla nas znaczenia! Potrafimy dostosować się do klientów. Podjeżdżamy w wyznaczone miejsce i transportujemy auto własną lawetą.

  • Indywidualne podejście
  • Każdy jest inny i dla każdego ważne są inne kwestie. Robimy wszystko, aby nasi klienci nie musieli sami załatwiać skomplikowanych formalności, a pieniądze wypłacamy od razu po sfinalizowaniu transakcji. W kontakcie z nami każdy może spodziewać się profesjonalnego podejścia.

Auto szrot - skorzystaj z atrakcyjnych ofert i oszczędzaj pieniądze!

Chcesz sprzedać auto w skupie samochodów w Łodzi lub przerobić auto na złom? Możesz na tym zarobić spore pieniądze! Jeżeli dostarczasz na szrot kompletny pojazd (minimum 90% wagi, która jest wpisana do dowodu rejestracyjnego), może to być nawet kilkaset złotych. Kwestie zapłaty ustalamy w zależności od wielu czynników, takich jak m.in. waga pojazdu, jego stanu czy wiek.

Samochody przeznaczone do kasacji mają nadal sprawne mechanizmy, które można bezpiecznie odkupić. Są to części w dobrym stanie i atrakcyjnej cenie, dzięki czemu zaopatrując się w auto szrocie możesz także oszczędzać!

ODKUPIEAUTO.PL to profesjonalny skup i szrot aut. Naszym klientom oferujemy fachowe podejście oraz kompleksową obsługę. Profesjonalnie wyceniamy auta, oceniamy ich stan użyteczności, transportujemy i w mgnieniu oka wypłacamy należyte wynagrodzenie.

NAPISZ DO NAS